KONST / Litografier / Färglitografi 10583152
nr 1058 3152
Färglitografi
'Stockholm sett ifrån söder på 1580-talet', motivet: 69x100
Kondition: fuktskada
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 26 september 2016
kl 20:22:23
26/9 16:29:20